Dikdörtgen Manyetik Sensör G14XU44XY10 mm biltec
Ürün Kodu
Ürünün Markası
Manyetik Sensör
Dikdörtgen Manyetik Sensör G14XU44XY10 mm NO biltec -  Biltek Elektrik İstanbul Perpa
NO kontak standart üretimdir özel olarak belirlitmesi halinde NC olarak da üretilmektedir.
Özellikler
ESLEME VOLTAJI: 0....220VAC/DC 2 KABLOU NO  VEYA NC 2 KABLOU 0130VAC /DC 3 AKBLOLU NO+NC  KONTAKLI 0-130VAC/DC
KONTAK VOLTAJ: 0...220VAC/DC 50VA NO VEYA NC KONTAK OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR
Genişlik: 14mm
Uzunluk:44mm
Yükseklik:10mm